Daewoo DWGT250E Elektromos szegélyvágó, 250W8 190 FtDaewoo DWGT250E Elektromos szegélyvágó: Könnyedén a tökéletes kertért! 🏡 Ez a könnyű és kompakt Daewoo elektromos szegélyvágó ideális választás a k...daewoo, otthon & kert, kert, kerti szerszámok & gépek, fűkaszák és szegélynyírókpepita.huHasonlók, mint a Daewoo DWGT250E Elektromos szegélyvágó, 250W
Elektromos szegélynyíró 250W Lider YPZ2507 796 FtA Lider YPZ250 elektromos szegélynyíró egy könnyű és praktikus eszköz, amelyet nehezen elérhető területeken, például fák, gyepszegélyek vagy keríté...lider, kert, kerti gépek, fűnyírók és szegélynyírók, elektromos fűnyírók és szegélynyírókmerkurymarket.huHasonlók, mint az Elektromos szegélynyíró 250W Lider YPZ250
vidaXL elektromos teleszkópos fűszegélynyíró 29 cm 550 W25 660 FtEz a fűszegélynyíró óriási segítség a kert és az udvar karbantartásával kapcsolatos munkák során.vidaxl, zöld, otthon és kert, gyep és kert, kültéri elektromos berendezések, szegélyvágókvidaxl.huHasonlók, mint a vidaXL elektromos teleszkópos fűszegélynyíró 29 cm 550 W
Csiszológép 250W TC-WD 150/200 Classic28 876 Ft230 W ~ 50 Hz Teljesítményfelvétel 250 W S2 30 perc Sebesség: Száraz: 2950 fordulat / perc Nedves: 134 min-1 Csiszolókorong: Száraz: Ø 150 x Ø 12, ...einhell, szerszámok és gépek, elektromos szerszámok, csiszológépek, asztali csiszolók, elektromos szerszámmerkurymarket.huHasonlók, mint a Csiszológép 250W TC-WD 150/200 Classic
Vibrációs csiszoló 250W TE-OS 2520 E Expert25 026 FtHálózati csatlakozás 230 V ~ 50 Hz Teljesítményfelvétel 250 W Vibráció 14000 - 24000 min-1 Oszcilláló kör 2.0 mm Csiszolófelület 115 x 230 mm Csisz...einhell, szerszámok és gépek, elektromos szerszámok, csiszológépek, oszcilláló csiszolók, elektromos szerszámmerkurymarket.huHasonlók, mint a Vibrációs csiszoló 250W TE-OS 2520 E Expert