Greenlux LED Elektromos transzformátor LED/80W/12V
LEDVANCE transzformátor Endura Hybrid 12V
Endura Hybrid 12 V transzformátor Ez a földelőcsatlakozóval ellátott transzformátor szükséges az Endura Hybrid termékcsalád összes lámpájának hálóz...
feny24.hu
VDE Flat elekt. transzformátor 20-70W 230/12V 70VA
Ez a transzformátor a hálózati feszültséget 230 V-ról 12 V-os üzemi feszültségre alakítja át a legfeljebb 70 W teljesítményű, kisfeszültségű lámpat...
feny24.hu
Jönnek az akciós árak
Egyre népszerűbb a Greenlux LED Elektromos transzformátor LED/80W/12V divat katalógus képekkel.
butoraid.hu
LED Elektromos transzformátor LED/80W/12V 2026 trend
LED transzformátor készlet Lumineo 24W IP44-hez
A Lumineo transzformátor-készlet IP44 szerinti kültéri használatra alkalmas, és tartalmaz egy dugaszolható transzformátort (24W), egy 5 m hosszú tá...
LED transzformátor 350mA/5W 5x elosztóval