AcTEC Triac LED meghajtó CC max. 40W 950mA10 490 FtÁllandó áramú TRIAC meghajtó LED-ekhez, max. 40 W. - SELV szigetelés - Rövidzárlat, nyílt áramkör, túlmelegedés és túlterhelés elleni védelem - Műk...actec, kiegészítők, állandó áramú led-meghajtókfeny24.huHasonlók, mint az AcTEC Triac LED meghajtó CC max. 40W 950mA
AcTEC Triac LED meghajtó CC max. 40W 900mA10 490 FtÁllandó áramú TRIAC meghajtó LED-ekhez, max. 40 W. - SELV szigetelés - Rövidzárlat, nyílt áramkör, túlmelegedés és túlterhelés elleni védelem - Műk...actec, kiegészítők, állandó áramú led-meghajtókfeny24.huHasonlók, mint az AcTEC Triac LED meghajtó CC max. 40W 900mA
AcTEC Triac LED meghajtó CC max. 40W 1, 050mA10 490 FtÁllandó áramú TRIAC meghajtó LED-ekhez, max. 40 W. - SELV szigetelés - Rövidzárlat, nyílt áramkör, túlmelegedés és túlterhelés elleni védelem - Műk...actec, kiegészítők, állandó áramú led-meghajtókfeny24.huHasonlók, mint az AcTEC Triac LED meghajtó CC max. 40W 1, 050mA