Narva Fénycső G5/14W/230V
Fluoreszkáló cső, G5 T5 14W 840 Lumilux HE
G5 14W-80W fénycső LUMILUX T5 HE / HO - Márkanév Osram Termékelőnyök - Jó gazdaságosság és hatékonyság - Akár 20 %-kal gazdaságosabb, mint a LUMILU...
feny24.hu
Fluoreszkáló cső, G5 T5 14W 830 MASTER TL5 HE
G5 T5 fénycső PHILIPS MASTER TL5 HE Előnyök - A 26 mm-es fénycsöveknél nagyobb hatékonyság a fényáram optimalizálásával 35°C-on - A mindössze 16 mm...
feny24.hu
Fluoreszkáló cső, G5 T5 14W 865 MASTER TL5 HE
G5 T5 fénycső PHILIPS MASTER TL5 HE Előnyök - A 26 mm-es fénycsöveknél nagyobb hatékonyság a fényáram optimalizálásával 35°C-on - A fényáram optima...
Fluoreszkáló cső, G5 T5 14W 840 MASTER TL5 HE