Narva Ipari izzó E27/75W/24V
SEGULA LED 24V E27 3W cső 922 izzószál 24V E27
A cső alakú, átlátszó üveggel és LED-szálakkal ellátott LED-lámpa kifejezetten a 24 V-os hálózaton való használatra készült. Extra meleg fehér fény...
feny24.hu
MEGAMAN LED izzó A60 E27 7, 5W 2700K 810lm Érzékelő
Classic A E27 7, 5 W-os LED-lámpa beépített érzékelővel Az E27-es talppal és beépített nappali fény- és mozgásérzékelővel ellátott LED-lámpa számos...
feny24.hu
SEGULA Bright LED izzó High Power E27 7, 5W matt
SEGULA LED izzó 24V golflabda E27 3W 922 dimm.
Ez a kis LED-lámpa 24V E27-es, golflabda formájú, 24V-os, golflabda alakú lámpa csatlakozási feszültségének köszönhetően alkalmas hajókon, lakókocs...
Narva Ipari izzó E27/75W/24V
Jönnek az akciós árak
Egyre népszerűbb a Narva Ipari izzó E27/75W/24V divat katalógus képekkel.
butoraid.hu
Ipari izzó E27/75W/24V 2026 trend
Philips SceneSwitch E27 LED lámpa 7.5W izzószálas izzószál
SEGULA LED izzó 24V E27 6W 927 matt szabályozható
A 24V E27 6W-os LED-lámpát melegfehér fényszínnel és különösen jó színvisszaadással 24V-os hálózaton történő közvetlen használatra tervezték, példá...
SEGULA LED izzó 24V E27 6W 927 izzószál dimmer
A klasszikus izzóformájú, átlátszó üveggel és LED-szálakkal ellátott LED-lámpa kifejezetten 24 V-os hálózatra készült. Meleg fehér fényt bocsát ki,...
SEGULA LED izzó 24V E27 3W 927 izzószál dimmer
Ez a 24V-os E27 3W-os LED-lámpa melegfehér fényszínnel és különösen jó színvisszaadással alkalmas 24V-os hálózatról történő közvetlen használatra, ...
OSRAM Star LED izzó E27 7, 5W 806lm 6 500 K matt
OSRAM Star LED izzó E27 7, 5W 806lm 4 000 K matt
OSRAM Star LED izzó E27 7, 5W 806lm 2 700 K matt
Paulmann LED lámpa E27 7, 5W 865 806lm, dimm.
LED-lámpa E27 7, 5 W matt üveggel, nappali fény A LED-lámpa kékes fénye különösen aktiváló hatású és elősegíti a koncentrációt. Elsősorban munkahel...
Radium LED Star Classic A E27 7.5W 1055lm fényerőszabályozható
Ez a klasszikus izzóformájú E27-es LED-lámpa 1055 lm fényáramot biztosít mindössze 7, 5 W mellett. Mázas üveggel és meleg fehér LED-fénnyel felszer...
LED lámpa E27 A60 7, 5W 840 matt fényerősségű, fényerőszabályozható
Az univerzális, matt felületű, fehér színű, 7, 5 W-os, dimmelhető LED-lámpa E27-es foglalattal rendelkező lámpatestekhez készült.
Calex Sydney LED lámpa E27 7, 5W 1800K dim titán
Paulmann LED gömb G80 E27 7, 5W 827 opál dimmelhető
LED gömblámpa E27 7, 5W opálüveg izzóval, meleg fehér 2700K, dimmelhető
Paulmann LED gömb G95 E27 7, 5W 827 opál dimmelhető
E27 7, 5W LED üveglámpa G95, meleg fehér 2700K, dimmelhető, opálfehér üveg
Calex Sydney LED égő E27 7, 5W 2200K dim arany
SEGULA LED dimmelhető 24V E27 3W 927 ambient
Az E27-es foglalatú, melegfehér LED-lámpa izzó formájú, rézszínű tükörfejjel, kifejezetten 24 V-os hálózatra tervezve Melegfehér fényt bocsát ki, a...
SEGULA LED 24V E27 3W izzószál 927 környezeti
A meleg fehér LED-lámpa E27-es foglalattal, klasszikus izzóformával, LED-szálakkal és tiszta üveggel, kifejezetten 24 V-os hálózatra tervezve Meleg...