Sandria LED Beépíthető lámpa P1260 RV SANDY 24W/85-265V
Jönnek az akciós árak
Egyre népszerűbb a Sandria LED Beépíthető lámpa P1260 RV SANDY 24W/85-265V divat katalógus képekkel.
butoraid.hu
LED Beépíthető lámpa P1260 RV SANDY 24W/85-265V 2026 trend
LED padló spot Suria-24 w. 60°-os sugárszöggel
feny24.hu
Prios Helina LED-es süllyesztett lámpa, ezüst, 22 cm, 24 W, dimmelhető
feny24.hu
Prios Helina LED-es süllyesztett lámpa, fehér, 22 cm, 24 W, dimmelhető
LED mennyezetbe süllyesztett spot Diled, Ø 8, 5 cm, 6 W, 3000 K, fehér
Az alumíniumból készült Diled LED mennyezeti süllyesztett lámpa meleg fehér fényt bocsát ki, nagyon jó színvisszaadással (CRI>95). A 230 V-os hálóz...