TOO SM-203SS-800W 800W 3in1 inox szendvicssütő
Szalagcsiszoló 800W 59G392 kép
Szalagcsiszoló 800W 59G392
Szalagcsiszoló 800W 59G392 Csiszoló felület: 75 x 146 mm Teljesítményfelvétel: 800 W Szalagsebesség: 260 m / perc. Feszültség: 230 V Súly: 3, 1 kg
merkurymarket.hu
Hasonlók, mint a TOO SM-203SS-800W 800W 3in1 inox szendvicssütő