Akkus Fúró-Csavarozó B&D 18V LI48 129 FtAkkus Fúró-Csavarozó B&D 18V LIblack+ decker, szerszámok és gépek, elektromos szerszámok, fúrógép, akkus csavarhúzók, elektromos szerszámmerkurymarket.huHasonlók, mint az Akkus Fúró-Csavarozó B&D 18V LI
Kaltmann Akkus Fúró-Csavarozó 20V 2 akku 2Ah + tartozékok19 250 FtTechnikai adatok: Feszültség: 20V Nyomaték: 24 Nm Fordulatszám: 350 ford./perc (1. fokozat) / 1300 ford./perc (2. fokozat) Kuplung: 25 fokozatú Akk...kaltmann, szerszámok és gépek, elektromos szerszámok, fúrógép, akkus csavarhúzókmerkurymarket.huHasonlók, mint a Kaltmann Akkus Fúró-Csavarozó 20V 2 akku 2Ah + tartozékok
Akkus Fúró-Csavarozó TH-CD 12-2 Li-Ion 1300mah Classic19 250 FtAkku típusa: Li-Ion akku feszültsége: 12 V dc akku kapacitása: 1300 mAH szabad fordulatok 1. fokozat: 0 - 350 min-1 szabad.fordulat 2. átmeneti seb...einhell, szerszámok és gépek, elektromos szerszámok, fúrógép, akkus csavarhúzók, elektromos szerszámmerkurymarket.huHasonlók, mint az Akkus Fúró-Csavarozó TH-CD 12-2 Li-Ion 1300mah Classic
Akkus Fúró-Csavarozó TC-CD 18-2 Li-Ion (2X1, 3 Ah)38 506 FtAKKU: 18 V / 1300 mAH/ Li-Ion Nyomaték: 38 Nm Átmenet: 2-fokozatű átmenet Sebesség: 0 - 350 min-1/0 - 1250 min-1 Nyomaték beállítása: 18 + 1 Tokmán...einhell, szerszámok és gépek, elektromos szerszámok, fúrógép, akkus csavarhúzók, elektromos szerszámmerkurymarket.huHasonlók, mint az Akkus Fúró-Csavarozó TC-CD 18-2 Li-Ion (2X1, 3 Ah)
Akkus Fúró-Csavarozó B&D 10.8V LI, 1XAKU21 175 FtAkkus Fúró-Csavarozó B&D 10.8V LI, 1XAKUblack+ decker, szerszámok és gépek, elektromos szerszámok, fúrógép, akkus csavarhúzók, elektromos szerszámmerkurymarket.huHasonlók, mint az Akkus Fúró-Csavarozó B&D 10.8V LI, 1XAKU
Aku lombszívó fúvó GWC1820PC-QW 18 V31 764 FtAku lombszívó fúvó GWC1820PC-QW 18 Vblack+ decker, kert, kertgondozásmerkurymarket.huHasonlók, mint az Aku lombszívó fúvó GWC1820PC-QW 18 V
Aku fűkasza 18V/1, 5 AH, 25CM35 730 FtAku fűkasza 18V/1, 5 AH, 25CMblack+ decker, kert, kerti gépek, fűnyíró es fűkaszákmerkurymarket.huHasonlók, mint az Aku fűkasza 18V/1, 5 AH, 25CM
Gyorstöltő 18V, vezeték nélküli9 330 FtGyorstöltő 18 V Feszültség: 230 V / 50 Hz Teljesítmény: 21 V / 2, 2 A 1300 mAh-os akkumulátorok töltési ideje: 1 - 1, 5 óra Az alábbi akkumulátorok...fieldmann, hobbi és kert, műhely és szerszámok, akkus szerszámokastoreo.huHasonlók, mint a Gyorstöltő 18V, vezeték nélküli
Akkumulátoros fúrógép + 18V, Li-Ion, 13 mm, akkumulátor nélkül34 652 FtGRAPHITE Double Speed Drill, kompatibilis a 18V Li-Ion GRAPHITE Energy-vel. A készülék kialakítása modern és hatékony kommutátpr nélküli motort h...graphite, szerszámok és gépek, elektromos szerszámok, fúrógép, akkus csavarhúzók, akkus csavarozógépek, elektromos szerszámmerkurymarket.huHasonlók, mint az Akkumulátoros fúrógép + 18V, Li-Ion, 13 mm, akkumulátor nélkül
Vezeték nélküli többfunkciós formázó - 18V13 560 FtNagyon változatos felhasználás: csiszolás, polírozás, fémek és más anyagok vágása, csempe, padlólap, alakra vágás. 18 V 6 sebesség Oszcillációk ter...fieldmann, hobbi és kert, műhely és szerszámok, akkus szerszámokastoreo.huHasonlók, mint a Vezeték nélküli többfunkciós formázó - 18V
Bosch UniversalGrassCut 18V-26 Akkus Szegélynyíró47 990 FtBosch UniversalGrassCut 18V-26 szegélynyíró: Könnyű és hatékony gyepápolás 🌱 Ez a Bosch akkus szegélynyíró tökéletes választás a kis és közepes mér...bosch, otthon & kert, kert, kerti szerszámok & gépek, fűkaszák és szegélynyírókpepita.huHasonlók, mint a Bosch UniversalGrassCut 18V-26 Akkus Szegélynyíró
Bosch Fontus II Akkus Magasnyomású Mosó - 18V91 990 FtBosch Fontus II 18V Akkus Magasnyomású Mosó: Erőteljes tisztítás bárhol 💦 Ez a hordozható, akkumulátoros magasnyomású mosó ideális megoldás az otth...bosch, otthon & kert, kert, kerti szerszámok & gépek, magasnyomású mosókpepita.huHasonlók, mint a Bosch Fontus II Akkus Magasnyomású Mosó - 18V
Karcher LBL2 18V Battery Akkus Lombfúvó Szett, Sárga-Fekete55 802 FtKärcher LBL2 18V Akkus Lombfúvó: Erőteljes és Könnyű Lombtisztítás 🍂 Ez a Kärcher LBL2 18V akkumulátoros lombfúvó szett tökéletes választás a kénye...karcher, otthon & kert, kert, kerti szerszámok & gépek, lombszívók és lombfúvókpepita.huHasonlók, mint a Karcher LBL2 18V Battery Akkus Lombfúvó Szett, Sárga-Fekete