Merülő szivattyú 400W STANLEY SXUP400PCE21 999 FtSTANLEY SXUP400PCE Merülő szivattyú: Erőteljes és megbízható vízszállítás 💦 Ez a 400W-os STANLEY SXUP400PCE merülő szivattyú ideális megoldás elönt...stanley, otthon & kert, kert, öntözés, szivattyúk, merülő szivattyúkpepita.huHasonlók, mint a Merülő szivattyú 400W STANLEY SXUP400PCE
STANLEY SXUP750XCE Merülő szivattyú 750W Inox30 999 FtSTANLEY SXUP750XCE Merülő szivattyú: Erőteljes és megbízható vízszivattyúzás 💦 Ez a robusztus STANLEY merülő szivattyú ideális megoldás elöntött pi...stanley, otthon & kert, kert, öntözés, szivattyúk, merülő szivattyúkpepita.huHasonlók, mint a STANLEY SXUP750XCE Merülő szivattyú 750W Inox
Merülő szivattyú 1100W Inox szennyvízhez STANLEY SXUP1100XDE37 999 FtSTANLEY SXUP1100XDE Merülő Szennyvízszivattyú: 1100W Teljesítmény, Erőteljes Szivattyúzás 💪 Ez a robusztus STANLEY SXUP1100XDE merülő szivattyú ide...stanley, otthon & kert, kert, öntözés, szivattyúk, merülő szivattyúkpepita.huHasonlók, mint a Merülő szivattyú 1100W Inox szennyvízhez STANLEY SXUP1100XDE
Merülő szivattyú GH-SP 276821 021 FtTeljesítmény: 270 W Feszültség: 230 V - 50 Hz Maximális szivattyúteljesítmény: 6800 l /ó Maximális szállítási távolság: 5, 5 m Max. Merülési mélysé...einhell, kert, kerti öntözőberendezés, házi vízmű, merülő szivattyúkmerkurymarket.huHasonlók, mint a Merülő szivattyú GH-SP 2768
Merülő szivattyú BDP 3230 BAV18 672 FtTeljesítmény: 320 W Feszültség: 230 V - 50 Hz Max. Szivattyúteljesítmény: 8000 l / h Maximális vízfelhozatal max. 5 m-ről Max. merülési mélység 5 m...einhell, kert, kerti öntözőberendezés, házi vízmű, merülő szivattyúkmerkurymarket.huHasonlók, mint a Merülő szivattyú BDP 3230 BAV