V-TAC 217604 LED Mennyezeti lámpatest csillogó hatású búrával 18W...6 290 FtV-TAC LED Mennyezeti Lámpa: Hangulatvilágítás 3 Színben ✨ Ez a V-TAC LED mennyezeti lámpa egyedi, csillagos égbolt hatású felületével varázsolja el...v-tac, otthon & kert, lámpák & világítás, mennyezeti lámpákpepita.huHasonlók, mint a V-TAC 217604 LED Mennyezeti lámpatest csillogó hatású búrával 18W...
V-TAC 4W okos LED szalag szett, RGB+CCT - SKU 262811 990 FtV-TAC Okos LED Szalag - RGB+CCT - 5 méter 💡 Ez a V-TAC 5 méteres RGB+CCT okos LED szalag tökéletes választás okos otthonokba, ahol a hangulatvilágí...v-tac, otthon & kert, lámpák & világítás, led szalagokpepita.huHasonlók, mint a V-TAC 4W okos LED szalag szett, RGB+CCT - SKU 2628
Klarstein Metrobreeze 9 New York City klíma, 2600W, 9000 BTU/h, időzítő, fehér166 390 FtA Klarstein Metrobreeze 9 New York City mobil klíma tiszta és hűvös levegőt biztosít a szobában a forró nyári napokon - a ventilátor és a párátlaní...klarstein, hűtés, klíma, mobil klímaklarstein.huHasonlók, mint a Klarstein Metrobreeze 9 New York City klíma, 2600W, 9000 BTU/h, időzítő, fehér