Könyök szürke 40 x 90 °328 FtBelső szennyvízcsatorna számára átmérője 40 mm és szög 90 °, könyök szürkealiaxis, szerszámok és gépek, szaniterek beszerelése, belső és külső szennyvízrendszermerkurymarket.huHasonlók, mint a Könyök szürke 40 x 90 °
Vastag falú könyök 130/90 mm fekete10 690 Ft130 mm-es Vastagfalú Füstcső Könyök (90 fok) - Biztonságos és Tartós Füstszellőztetés 🔥 Ez a masszív, 1, 8 mm vastag acéllemezből készült füstcső k...muta, otthon & kert, kandallók & kályhák, kandalló & kályha kiegészítők, füstcsövekpepita.huHasonlók, mint a Vastag falú könyök 130/90 mm fekete
Vastag falú könyök 160/90 mm - fekete11 990 Ft160 mm-es, 90 fokos füstcső könyök tisztítónyílással - Erős, tartós acél 💨 Ez a masszív, 1, 5 mm vastag acéllemezből készült füstcső könyök tökélet...muta, otthon & kert, kandallók & kályhák, kandalló & kályha kiegészítők, füstcsövekpepita.huHasonlók, mint a Vastag falú könyök 160/90 mm - fekete
Vastag falú könyök 150/90 mm - fekete11 490 Ft150/90 mm-es Vastagfalú Füstcső Könyök: Biztonságos és Hatékony Füstszellőztetés 🔥 Ez a masszív, 1, 5 mm-es acéllemezből készült füstcső könyök tök...muta, otthon & kert, kandallók & kályhák, kandalló & kályha kiegészítők, füstcsövekpepita.huHasonlók, mint a Vastag falú könyök 150/90 mm - fekete
BRYZA Lefolyó könyök 90 mm, műanyag, barna2 503 FtAz ereszcsatorna és a fal közötti távolság miatt csőkönyöklők használatára van szükség. Ezek lehetővé teszik a csősorok fal mentén történő felszere...cellfast bryza, szerszámok és gépek, építőanyagok, tető burkolatok és ereszcsatorna, esővízelvezető rendszerekmerkurymarket.huHasonlók, mint a BRYZA Lefolyó könyök 90 mm, műanyag, barna
BRYZA Lefolyó könyök 90 mm, műanyag, grafit2 503 FtAz ereszcsatorna és a fal közötti távolság miatt csőkönyöklők használatára van szükség. Ezek lehetővé teszik a csősorok fal mentén történő felszere...cellfast bryza, szerszámok és gépek, építőanyagok, tető burkolatok és ereszcsatorna, esővízelvezető rendszerekmerkurymarket.huHasonlók, mint a BRYZA Lefolyó könyök 90 mm, műanyag, grafit
Vastag falú könyök 180/90 mm fekete17 190 Ft180 mm-es, 90 fokos füstcső könyök tisztítónyílással: Biztonságos és hatékony füst elvezetés 🔥 Ez a masszív, 1, 5 mm vastag acéllemezből készült fü...muta, otthon & kert, kandallók & kályhák, kandalló & kályha kiegészítők, füstcsövekpepita.huHasonlók, mint a Vastag falú könyök 180/90 mm fekete