TOO HB-200-112-W-S 200W fehér botmixer
Jönnek az akciós árak
Egyre népszerűbb a TOO HB-200-112-W-S 200W fehér botmixer divat katalógus képekkel.
butoraid.hu
HB-200-112-W-S 200W fehér botmixer 2026 trend
Klarstein Bella Elegance, gyümölcscentrifuga, 200 W, 400 ml, BPA mentes
klarstein.hu
klarstein.hu
vidaXL Mennyezeti lámpa ellipszoid üvegburával 200 W-os E14-es izzó
vidaxl.hu
LED-es reflektor Wangen Highbay 6, 500 K 200 W
feny24.hu
Sylvania Kalani LED kültéri reflektor 4000K 200 W
feny24.hu
Bosch Botmixer, 280 W, fehér, Szürke, MSM6B100
pepita.hu
Bosch MSM24100 Botmixer, 400 W, fémszár, mixerkehely, Fehér
pepita.hu
Sencor SHB 4358WH Botmixer 600 W - fehér-szürke
Sencor SHB 4358WH Botmixer: Erőteljes és sokoldalú konyhai segéd 600W-tal 💪 Ez a Sencor SHB 4358WH botmixer kiváló választás mindazok számára, akik...
Horizontális marógép B&D 1 200 W
Bemenet: 1200 W max. maró mélység 65 mm gép átmérője 38 mm fordulatszám 8000-28000/ min